DEKANIMIZDAN PROF. DR. M. BAHATTİN ÇELİK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
    Dekanlık olarak, tüm Akademik ve İdari Personelimizin katılımıyla 11.09.2019 saat 17:00'de Fakültemiz Seminer Salonunda düzenlenen bir programla, 2014-2019 yılları arası Fakültemiz Dekanlığını yapan Prof. Dr. M. Bahattin ÇELİK ’e bir teşekkür plaketi verildi.
 
   Plaket takdiminde konuşan Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İzzet AÇAR, “Orman Fakültesinin Dekanlığının önemini belirterek “Dekanlığınız döneminde Orman Fakültesine öğrenci alınması konusu başta olmak üzere, hem eğitim vb. konularda yeni bir vizyon kazandırmış oldunuz hem de üniversitemiz ve fakültemizin tanıtımına müspet katkılarda bulundunuz. Görev yaptığınız süre zarfında özverili çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Akademik ve İdari çalışmalarınızın devam etmesini temenni eder, bundan sonraki hayatınızda başarılar dileriz” dedi.
 
  Verilen plaketten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. M. Bahattin ÇELİK, “Bu görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu, asıl olanın bu görevleri yüz akıyla ve fedakar bir ruhla yapılıp sonradan gelene teslim edilmesi gerektiğini” söyledi. ÇELİK, “Orman Fakültesinin bundan sonra daha da büyüyeceğine inancının tam olduğunu” ifade etti. Daha sonra Prof. Dr. M. Bahattin ÇELİK’ e teşekkür plaketi takdim edildi.